.UA – національний домен України верхнього рівня. Вважається найелітнішим українським доменом і найпопулярнішим серед комерційних сайтів та організацій, цільова аудиторія та комерційна діяльність яких орієнтована на Україну.

За правилами домену .UA доменне ім'я, що реєструється, має повністю відтворювати словесне позначення товарного знака або збігатися зі словесним позначенням товарного знака після видалення з нього прогалин або при заміні прогалин на дефіси. Інформація про адміністративний контакт домену повинна повністю відповідати даним про власника свідоцтва на знак або даним власника ліцензійного договору на відповідний торговий знак.

Домове ім'я в зоні .UA можна зареєструвати лише на підставі свідоцтва про реєстрацію торгової марки, зареєстрованої на території України або в іншій державі з територіальним розширенням на Україну згідно з Мадридською угодою.

Що робити за відсутності свідоцтва?

  • Реєструвати доменні імена в зонах COM.UA, BIZ.UA, *.UA, які залишаються загальнодоступними.
  • Звернутися до патентного повіреного для подальшої реєстрації Вашої торгової марки в Державному департаменті інтелектуальної власності України.

Вернуться к списку тарифов

Стоимость

Цена: 
2 100.00 грн
Цена трансфера: 
2 100.00 грн
Реселлер Partner: 
1 995.00 грн
Реселлер Gold: 
1 890.00 грн