Надання послуг компанією IMMT Хостинг грунтується на нижченаведених умовах.

1. Обліковий запис користувача

Реєструючись на нашому сайті ви відповідаєте за надання повної та правдивої інформації, а також за працездатність адреси електронної пошти та мобільного телефону, вказаної при реєстрації. Ви зобов'язані при реєстрації вказати адресу електронної пошти, яка знаходиться в домені, який не перебуває у нас на обслуговуванні. Для зв'язку з вами ми будемо використовувати електронну пошту в деяких виняткових випадках - мобільний телефон. Також на номер мобільного телефону ми надсилатимемо SMS повідомлення. Ви повинні підтримувати всю контактну інформацію у актуальному стані. Надання неточної контактної інформації може призвести до блокування облікового запису. Для надання послуги виділених серверів необхідно буде надати скан-копію документів, які можуть засвідчити вашу особу. У випадку, якщо ви не зможете підтвердити свою особу, замовлення буде вважатися фіктивним і всі послуги будуть заблоковані.

2. Вміст хостинг облікових записів

Всі послуги, що надаються IMMT Хостинг, повинні бути використані лише з легальною метою і не суперечити чинному Законодавству України та міжнародним законодавчим актам.

Використання послуг для порушення авторських прав заборонено. Це включає, але не обмежене нелегальним поширенням музики, книг, фотографій, журналів або будь-якої іншої роботи, захищеної авторськими правами. Спроба продажу контрафактної продукції призведе до негайного блокування вашого облікового запису. Будь-який обліковий запис, помічений у порушенні авторських прав, буде повністю або частково заблокований. Будь-який обліковий запис, помічений у повторному порушенні авторських прав, буде заблокований та/або видалений з нашого хостингу.

Використання облікових записів віртуального хостингу для зберігання резервних копій або як сховища даних - заборонено.

Список неприйнятних матеріалів на хостингу:

 • Warez, crack ресурси;
 • сайти присвячені іграм cs, wow, la2, та всі інші ігри (всі ігри, незалежно від назви, типу, жанру тощо);
 • піратські архіви фільмів, музики, телевізійних та комп'ютерних програм (навіть якщо файли з відео та музикою знаходяться на інших серверах);
 • сайти фінансових пірамід, сайти присвячені організації МММ, сайти "взаємної допомоги";
 • сайти та форуми орієнтовані на хакерів;
 • торрент-трекери;
 • додатки, які використовуються в соціальних мережах;
 • сайти, що розповсюджують курильні суміші та наркотичні речовини, або сайти з рекламою подібної діяльності;
 • сайти, що розповсюджують таблетки та інші лікарські препарати, або сайти з рекламою подібної діяльності;
 • казино, сайти букмекерської тематики;
 • сайти, що рекламують незаконну діяльність;
 • фішингові сайти (клони існуючих сайтів);
 • сайти політичних партій та політичних рухів, будь-які інші сайти, що мають відношення до політики, або містять дані політичного характеру;
 • сайти порнографічного характеру, webcam сайти, сайти ескорт сервісів;
 • сервіси кардшарингу;
 • IRC скрипти та боти;
 • проксі та анонімайзери;
 • сканери мережі;
 • програми для вибору паролів;
 • скрипти для розсилки спаму;
 • файлообмінники, файлообмінники для картинок і т.д.;
 • сайти, що рекламують фінансові піраміди;
 • продаж будь-яких препаратів, для яких необхідна ліцензія без відповідної ліцензії;
 • лотереї, сайти з азартними іграми;
 • crawl та indexer скрипти, які займаються скачуванням інформації з сторонніх сайтів.

Ми залишаємо за собою право будь-якої миті відмовити у наданні послуг. Будь-який матеріал, який на нашу думку непристойний, загрозливий або ганьбить особистість, що містить наклеп або порушує наші правила, буде прибраний з серверів або заблокований з повідомленням або без нього.

Відсутність відповіді на лист, надісланий електронною поштою протягом 24 годин, призведе до блокування сайту. На всі скарги абонент має дати відповідь через систему тикетів або електронну пошту протягом 24 годин.

У випадку, якщо ви сумніваєтеся, чи відповідає ваш сайт нашим вимогам напишіть запит на техпідтримку і ми з радістю проконсультуємо вас.

Абоненти несуть повну відповідальність за всі дії, які здійснювалися на їхніх облікових записах. Навіть якщо логін і пароль до облікового запису став відомий третім особам. Ви повинні використовувати складні паролі, які буде важко підібрати зловмиснику, а також використовувати всі доступні системи захисту, які дозволяють запобігти використанню вашого логіну та паролю, а саме: обмеження доступу до FTP з певних IP адрес, використання двофакторного захисту з одноразовими паролями. У разі виявлення несанкціонованого доступу до облікового запису ми обмежимо доступ до нього, доки не буде вжито відповідних заходів з боку користувача.

3. Розсилка СПАМУ

Будь-який користувач, який здійснює масове розсилання не запрошених листів (СПАМ), буде негайно заблокований з повідомленням або без такого. Сайти, які рекламуються за допомогою спаму не повинні розміщуватися на наших серверах. Будь-який обліковий запис, дії якого призвели до появи IP адреси, що знаходиться в просторі IP адрес нашої компанії, у чорному списку буде негайно заблоковано.

4. Віруси

У разі виявлення співробітниками нашої компанії вірусів в обліковому записі користувача, буде надіслано повідомлення користувачеві про знайдені віруси, йшов скрипти, інше шкідливе ПЗ. І просимо клієнта якнайшвидше відреагувати на лист і очистити свій обліковий запис від вірусів.

Відсутність відповіді на лист, надісланий електронною поштою, протягом 24 годин призведе до блокування облікового запису. На всі повідомлення абонент має дати відповідь через систему тикетів або електронну пошту протягом 24 годин.

Абоненти несуть повну відповідальність за всі дії, які проводилися на їхніх облікових записах, включаючи випадки зараження вірусами, shell скриптами та іншим шкідливим та небезпечним ПЗ. У тому числі, якщо логін і пароль до облікового запису став відомий третім особам. Ви повинні використовувати складні паролі, які важко підібрати зловмиснику, а також використовувати всі доступні системи захисту які дозволяють запобігти використанню вашого логіну і пароля, а саме: обмеження доступу до FTP з певних IP адрес, використання двофакторного захисту з одноразовими паролями. У разі виявлення шкідливого коду в обліковому записі ми обмежимо доступ до нього, доки не буде вжито відповідних заходів з боку користувача.

5. Використання ресурсів

Користувач не повинен:

 1. Використовувати понад 25% системних ресурсів протягом більш ніж 90 секунд.
 2. Використовувати понад 100 процесорних хвилин на добу (більше 10% ресурсів).
 3. Запускати процеси, які виконують роль сервера.
 4. Запускати будь-які типи пошукових індексаторів на серверах віртуального хостингу. Винятком є пошукові системи, які індексують виключно сайти абонента.
 5. Запускати програмне забезпечення, яке взаємодіє з торрент-трекерами.
 6. Запускати ігрові сервери, такі як counter-strike, half-life, line age...
 7. Участь у мережах файлообміну.
 8. Виконувати завдання cron з інтервалом менше 15 хвилин.
 9. Виконувати запити SQL, які працюють більше 15 секунд. У таблицях MySQL слід використовувати правильні індекси.
 10. Створювати бази даних MySQL об'ємом понад 2Гб або містять понад 1000 таблиць. Сумарний обсяг усіх баз даних користувача не повинен перевищувати 3Гб.
 11. Можливість підключення до MySQL сервера не з серверів віртуального хостингу надається лише для обслуговування бази даних.
 12. При використанні функції include в PHP для підключення локальних файлів не використовувати URL-адресу. Замість використання include('http://domain.com/include.php') використовуйте include('include.php');
 13. Для підвищення продуктивності не відключайте в панелі керування обробку статичних файлів за допомогою nginx.

6. Обмеження щодо використання файлової системи

У випадку, якщо обліковий запис віртуального хостингу містить більш ніж 500 000 inode (inode - це об'єкт файлової системи, що містить інформацію про файл, директорію... Кожен файл - сторінка сайту, зображення, поштове повідомлення... у вашому обліковому записі використовує inode), то ми надішлемо абоненту прохання зменшити кількість inode. У випадку, якщо дії зі зменшення кількості inode не будуть вжиті, ми заблокуємо обліковий запис. Резервне копіювання акаунтів, що містять більше 200 000 inode або мають об'єм понад 10 Гб - не здійснюється, виняток становлять бази даних, резервні копії для яких будуть створюватися.

Сайти, які незначно перевищують ліміт за кількістю inode найімовірніше заблоковані не будуть. Акаунти, які постійно створюють та видаляють тисячі файлів або помітно знижують продуктивність файлової системи, можуть бути заблоковані.

7. Відповідальність реселерів

IMMT Хостинг не надає технічну та будь-яку іншу підтримку клієнтам реселлера. У випадку, якщо клієнт реселлера звернутися до нас, ми залишаємо за собою право заблокувати обліковий запис клієнта до тих пір, поки реселлер не візьме на себе відповідальність за обслуговування клієнта. Всі питання кінцевих клієнтів, які реселлер не в змозі вирішити самостійно можуть бути направлені до нашої служби підтримки, але тільки через панель керування реселера. Реселери несуть повну відповідальність за розміщені на реселлерському акаунті дані та дії та порушення законів своїх клієнтів.

Коментувати

Plain text

 • Не дозволено жодних HTML теґів.
 • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
 • Рядки й абзаци переносяться автоматично.